Wybierasz się w podróż samolotem? Sprawdź, gdzie zostawić samochód!

Podróżowanie samolotem nigdy nie było tak proste, jak teraz. Decydując się na ten właśnie środek transportu, trzeba koniecznie rozważyć kwestię dojazdu na lotnisko, gdzie dostać się można na parę sposobów. Najlepiej jednak jest wybrać na samochód.

Parking przy lotnisku – czyli jak zaoszczędzić czas i pieniądze?

Porty lotnicze zawsze ulokowane są w takich miejscach, że pozostawienie w okolicy samochodu bywa bardzo problematyczne. Nie bez powodu zatem przy lotniskach powstają parkingi, które dla zmotoryzowanych podróżnych są ogromnym udogodnieniem. Dzięki nim można bowiem zaoszczędzić sporo cennego czasu, nie wspominając o pieniądzach. Nie trzeba martwić się o to, co zrobić z samochodem, a stawki za postój są przyjazne dla kieszeni. To ważny argument przemawiający za tym, aby zdecydować się na parking. Lotnisko Kraków to przykład lokalizacji obsługiwanej przez Grupę Interparking. Parking znajduje się w odległości zaledwie 400 m od terminala i funkcjonuje 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w tygodniu.

Parking przy lotnisku – adekwatnie do potrzeb podróżnych

Parkingi przy lotniskach powstają jako odpowiedź na rosnące potrzeby podróżnych. Pasażerom zależy nade wszystko na wygodzie i ułatwieniach, dzięki którym planowanie wyjazdów staje się łatwiejsze i skuteczniejsze. Nowoczesne parkingi są wyposażone m.in. w urządzenia do wspomagania rozruchu do ładowania akumulatora, kompresory i myjki, istnieje również opcja wypożyczenia fotelika dla dziecka.

Parking przy lotnisku – jak korzystać z obiektu?

Formalności związane z rezerwacją miejsca postojowego są proste i nieskomplikowane. Można w całości załatwić je przez internet – oczywiście ze stosownym wyprzedzeniem. Na stronie operatora usługi znajduje się specjalny formularz – należy określić godzinę i termin rozpoczęcia oraz zakończenia postoju, podać swoje dane i uiścić opłatę online. wszystko zajmuje dosłownie kilka minut. Jadąc na lotnisko, kierowca ma całkowitą pewność, że zarezerwowane przez niego miejsce będzie dostępne.

https://interparkingbalice.pl/

Related Post